Ettevõttest

Finlaid OÜ on 2002. aastal asutatud höövlitööstus Valgamaal, Sangastes, mis toodab ning müüb põhjamaisest okaspuusaematerjalist ehitus-ja viimistlumaterjali.

Puuliikidest kasutame kuuske ja mändi. Põhilisteks toodeteks on sise- ja välisvooder, põranda- ja terrassilaud ning distantsliistud. Tooted pakendame vastavalt tellimusele termokahanevasse kilesse või punti. Tootmisest ülejääva saepuru pressime kõrge kütteväärtusega puitbriketiks. Enamus ettevõtte toodangust ekporditakse erinevatele välisturgudele Euroopas ja Aasias. Koostöös oma partneritega pakume ka meilt ostetud saematerjali ja höövelmaterjali värvimise, immutuse teenust kastmise ning sügavimmutuse meetodil.

Meie põhilisteks klientideks on majatehased, puidu edasimüüjad, ehitajad ja erakliendid. Enamuse oma toormest tarnime Venemaa ja Eesti saeveskitest. Lisaks kasutame ka veel Läti, Soome, Rootsi ja Valgevene saeveskite tooret. Suudame oma klientidele pakkuda kiiret ja paindlikku tarnet. Selleks omame oma põhiklientidele mõeldud teatud toodetest valmismaterjali ladu ning ka saematerjali ladu.

Enam kui 10-aastase tegevusajaloo jooksul oleme kogunud kuhjaga teadmisi ja kogemusi pakkumaks meie klientidele seda, mida nad vajavad ning alati ka natuke rohkem.

Toodame ja müüme põhjamaisest saematerjalist ehitus-ja viimistlumaterjali!